Sv-07
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Istorija Ivykusi Vgtu kabinetuose

4 posters

Go down

Istorija Ivykusi Vgtu kabinetuose Empty Re: Istorija Ivykusi Vgtu kabinetuose

Post  Sashka Mon Mar 14, 2011 11:06 pm

hahahaha Very Happy
vienu zodziu sekmes dar besimokantiems Wink
bliamba truputi pasiilgau visu
Sashka
Sashka

Number of posts : 24
Age : 36
Miestas : Vilnius
Points : 39
Reputation : 0
Registration date : 2008-11-14

http://sashka-kizha.livejournal.com/

Back to top Go down

Istorija Ivykusi Vgtu kabinetuose Empty Re: Istorija Ivykusi Vgtu kabinetuose

Post  inzinerius_d Thu Mar 10, 2011 10:53 pm

lol
inzinerius_d
inzinerius_d

Number of posts : 77
Points : 111
Reputation : 1
Registration date : 2008-11-02

Back to top Go down

Istorija Ivykusi Vgtu kabinetuose Empty Re: Istorija Ivykusi Vgtu kabinetuose

Post  GuzaZaz Thu Mar 10, 2011 8:59 pm

:DDD Kaip as pasiilgau sito griobano vgtu Very Happy Suka ji per telika parodyt reikia, kad daugiau niekas nestotu i sita skyle pensininku :DDD

Linkejimai is Anglijos Very Happy
GuzaZaz
GuzaZaz

Number of posts : 44
Points : 60
Reputation : 1
Registration date : 2009-01-15

Back to top Go down

Istorija Ivykusi Vgtu kabinetuose Empty Istorija Ivykusi Vgtu kabinetuose

Post  Dimok Thu Mar 10, 2011 8:44 pm

Sveiki kolegos,
Norejau pasidalinti savo istorija, kuri ivyko GRIOBANAM UNIVERE VGTU Very Happy Kaip pamenat is praeitu metu visi mes islaikeme p. Deju ir visai nesunkiai. As pasilikau antriems metams. Nuuu... galvoju uzskaitys man ta Deju ir eisiu mokintis tik skolas, bet tai ne nax. Kadangi dalyko pavadinimas pasikeite i Statybos Procesu Technologija (ankciaus Statybos technologija) todel man kaip matant sio dalyko nenori uzskaityti, sako mokek uz visus kreditus, nu ka jau padarysi... Sumokejau, nes sake kad jei uzskaitys man ji, tai grazins pinigus Very Happy Very Happy Susimokejau, praejo kazkiek laiko, begiojau as pas ta Deju, jis man vis pasirasydavo ant prasymo (2 kartus pasirase), kad uzskaito ta dalyka nes pati programa ir kursinis tas pats, tik pasikeite zodys pavadinime.
Nu as laimingas pilnas nuotaikos ateinu pas musu GRIOBANA vadibininke dalia (is mazosios raides).
As:
- Nu va man Dejus pasirase, kad uzskaito sita dalyka, ka man toliau daryt?
jinai (krapstosi kompe, matosi, kad jaudinasi):
- nu tai rekes tau susimoket dar 100lt, nes dejus tau irase ta pazimi ant trecio laikymo..
:DDDDDDDDDDDD
Zinot ka norejau as jai tuo momentu padaryt Perpist per ta jos jobana BURNA NAXUJ. Sakau: nu taigi jus saket, kad jeigu man uzskaitys, tai net uz ta dalyka pinigus grazins, prie ko cia sitie dabar 100 lt?
jinai:
- Nu tai as nezinau.... Nu reikes susimoket... Semestras jau uzsitese, tai man atrodo negrazins tau tu pinigu... (sakydama trukciojant)
Zodziai tos KEREPLOS, kuri sedi sone tokia balta:
- Nu kaip tu nesupranti TORMOZE, kad tau irase pazimi ant trecio laikymo! Todel ir teks susimoket (pyktai ant manes, padidintu tonu)
AS:
- Ciaupkis, TAU NIEKAS ZODZIO NEDAVE SNEKET! (jau rekiant)


Po ilgu pikciu tame kabinete, stebint tuzinui kitu studentu, isejau piktas ir visiskai be nuotaikos TA JOBANA GRAZIA SAULETA DIENA! Taip man dar ir neaisku ar teks moket man tuos 100 lt ar ne! Bet tikiuose neteks nes eisiu pas JOBANA DEKANA! Nors kas is to vistiek Statmecha nepraejau vel, aisku labai gaila, bet teks palikti MYLIMA SUSIKTA GRIOBANA is PIDARASTU KOMPANIJOS DEKANU SUDARYTA !!>>>>VGTUUUUUUUUUUUU<<<<!!!

Aciu uz demesi. Evil or Very Mad Twisted Evil
Dimok
Dimok
Admin

Number of posts : 101
Age : 36
Miestas : Vilnius
Points : 566
Reputation : 1
Registration date : 2008-11-02

https://sv-07.forumotion.com

Back to top Go down

Istorija Ivykusi Vgtu kabinetuose Empty Re: Istorija Ivykusi Vgtu kabinetuose

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum