DĖL SOCIALINIŲ STIPENDIJŲ 2011-2012 M. M. PAVASARIO SEMESTRUI

Go down

DĖL SOCIALINIŲ STIPENDIJŲ 2011-2012 M. M. PAVASARIO SEMESTRUI  Empty DĖL SOCIALINIŲ STIPENDIJŲ 2011-2012 M. M. PAVASARIO SEMESTRUI

Post  Noxwell on Tue Jan 17, 2012 12:24 am

Paraiškų registracija vyks 2012 m. sausio 20 – 2012 m. vasario 20 dienomis. Kiekvieną semestrą būtina pateikti naują elektroninę paraišką. Registracija per www.vsf.lt tinklapį-paspaudus nuorodą dešiniame puslapio viršutiniame kampe - SOCIALINĖS STIPENDIJOS https://parama.vsf.lt/login.aspx?ReturnUrl=%2f

INFORMUOJAME:

Vadovaujantis Socialinių stipendijų aukštųjų mokyklų studentams skyrimo ir administravimo tvarkos aprašo, patvirtinto Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2009 m. gruodžio 23 d. nutarimu Nr. 1801 (2009, Nr. 158-7187)(toliau – Aprašas) 4 punktu, socialines stipendijas gali gauti aukštųjų mokyklų pirmosios pakopos, vientisųjų studijų, antrosios pakopos studijų studentai ir studentai, studijuojantys pagal laipsnio nesuteikiančias studijų programas (išskyrus rezidentūrą), atitinkantys bent vieną iš šių kriterijų:

4.1. yra iš nepasiturinčių šeimų ar vieni gyvenantys asmenys, turintys teisę gauti arba gaunantys socialinę pašalpą pagal Lietuvos Respublikos piniginės socialinės paramos nepasiturinčioms šeimoms ir vieniems gyvenantiems asmenims įstatymą;

4.2. turi teisės aktų nustatyta tvarka nustatytą 45 procentų ar mažesnį darbingumo lygį arba sunkų ar vidutinį neįgalumo lygį;

4.3. yra ne vyresni kaip 25 metų ir jiems iki pilnametystės įstatymų nustatyta tvarka buvo nustatyta globa (rūpyba) arba jų tėvai (turėtas vienintelis iš tėvų) yra mirę.

Kad galėtumėte pretenduoti į socialinę stipendiją pagal 4.1. kriterijų, paraiškų dėl socialinių stipendijų pildymo metu turite būti socialinės pašalpos gavėjas pagal LR Piniginės socialinės paramos nepasiturinčioms šeimoms ir vieniems gyvenantiems asmenims įstatymą. Konsultaciją dėl klausimų, susijusių su socialinių pašalpų skyrimu, Jums galėtų suteikti vietovės, kurioje gyvenate, savivaldybės socialinės paramos skyriaus (ar kitos institucijos, kuri skiria šias pašalpas) darbuotojai, todėl, siekdamas gauti socialinę stipendiją pagal 4.1. kriterijų, visų pirma turite kreiptis į juos. Jie turėtų nurodyti Jums, kokie dokumentai reikalingi bei kokius kriterijus turite atitikti, jei siekiate gauti socialinę pašalpą.

Studentai, pretenduojantys gauti socialinę stipendiją pagal 4.1. ir 4.2. kriterijus, jokių dokumentų Fondui pateikti neturės. Gavęs studento paraišką, Fondas patikrins jo duomenis informacinėse sistemose ir duomenų bazėse. Dokumentus gali tekti pristatyti tik tuo atveju, jei tai padaryti nurodytų Fondas.

Studentai pretenduojantys gauti socialinę stipendiją pagal 4.3. kriterijų, Fondui turės pristatyti atitiktį šiam kriterijui patvirtinančius dokumentus iki paraiškų teikimo pabaigos (t. y. vasario 20 dienos) adresu – Valstybinis studijų fondas, A. Goštauto 12-407, 01108, Vilnius. Teikiami dokumentai turi būti originalūs arba teisės aktų nustatyta tvarka patvirtintos kopijos (dokumentai, kaip pvz., teismo sprendimas/mero potvarkis ar kt. dokumentas dėl globos (rūpybos), tėvų (turėto vieno iš tėvų) mirties liudijimai/-as ir kiti reikalingi dokumentai (pvz., studento gimimo liudijimas ir kiti dokumentai, įrodantys giminystės ryšį tarp studento ir asmenų, įrašytų mirties liudijime, ar kt.).

Informaciją galima rasti adresu www.vsf.lt arba tel. 85 2647153, el. paštu viktorija.vigeliene@vsf.lt.

ATKREIPIAME DĖMESĮ:

jeigu jūs socialinę stipendiją 2011 m. rudens semestre gavote pagal 4.3 socialinį kriterijų ir jūsų pateikti dokumentai buvo tinkami, antrą kartą teikti nereikia (jeigu 2012 m. pavasario semestre ir vėl pretenduosite pagal 4.3 socialinį kriterijų). Tačiau, jeigu jūs pirmą kartą pretenduosite gauti socialinę stipendiją pagal 4.3 socialinį kriterijų arba jūsų pateikti dokumentai anksčiau buvo netinkamai pateikti (o dėl to negavote socialinės stipendijos), privalote pateikti šį kriterijų įrodančius dokumentus fondui iki paraiškų teikimo pabaigos, t. y. vasario 20 dienos.

_________________
Zigmund F. Sv-07/2
Noxwell
Noxwell

Number of posts : 267
Age : 31
Miestas : Vilnius
Points : 787
Reputation : 2
Registration date : 2008-11-04

View user profile http://www.jokefrog.com/flash/youare.swf

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum